ҚалыптастыруОрта білім және мектеп

Сабақтардың сапары басшысы мұғалімі негізгі мақсаты

Содан кейін мектеп мұғалімдері барысында және біз тексерулер түрлі күресуге бар. Біз сізге сапары аға оқытушы және олар жиі ерекшеліктері тестілеу назар аударды тексеру осы нысанын, өтуге сабақ қандай мақсаты талқылау.

негізгі міндеттері

Мектеп әкімшілігінің міндеттерінің бірі - оқытушылар мен сабақ талдау бару. Жиі, аға оқытушы жазбаша, алдын ала тексеру туралы мұғалімге хабарлауға міндетті. ол кем дегенде сабаққа күн бұрын болса, барлық үздік. Дегенмен, барлық мектептер әкімшілігі осы ережеге ұстанады емес. хабарлама Сабақтың сапарының уақытын және мақсатын көрсетіңіз тиіс.

сапары аға оқытушы сабақтардың басты мақсаты - бұл:

білім беру, білім мен дағдыларды сапасын 1. Басқару, студенттердің дағдылары.

2. Білім беру процесінің күйін тексеру.

игеру 3. Анықтама жаңа бастаған оқытушылар педагогикалық дағдыларды, оқыту әдістемесі.

Оқытушының авариялар мен жетістіктері себептері 4. түсіндіру.

5. тексеру студенттердің пән, сабаққа қатысу, мектеп ережелерін сақтау.

тексеру кезінде назар аудару Moments,

көмекшісі негізгі сабақтарын бару көздеген негізгі мақсаты қандай? Сабақтың талдау және ескертулер мен ұсыныстар қабылдау. тест барысында, аға оқытушы жазбаларды жасайды, сауалнама, ескертулер мен ұсыныстар тізімі, олардың сүйікті сәттерді деді.

Сабақ барысында біз мынадай сәттерге назар аударту:

дұрыс тұжырымдау 1. Сабақтың мақсаты мен студенттерге оны әкеледі.

Сабақтың мақсаттары 2. қол жеткізу.

3. Сабақтың құрылымы, оның парасаттылық, оқыту нысандарын таңдау.

4. болуы сабақ жоспарын, жеке оқу оқытушылар, сондай-ақ сапар аға оқытушы сабақтардың басты мақсаты үшін қолданылады.

сабақ қазіргі заманғы мемлекеттік стандарттар мазмұнмен 5. сәйкестігі.

Студенттердің өзіндік жұмысына 6. ұйымдастыру.

Сыныпта, олардың мінез-құлық, қызметінің студенттердің 7. талдау.

студенттермен 8. Мәдениет мұғалімі байланыс, этикалық стандарттар мен әдептілік сақтау.

үй тапсырмасын 9. Бағалау - оның көлемі және мақсаты.

Бұл верификаторына назар аударды нүктелерінің бүкіл тізімі емес. тізімі сапары аға оқытушы сабақ мақсатына байланысты.

Әңгіме Инспекция нәтижелері

сабақ талдау мұғалімі шақыруға аға оқытушы тексергеннен кейін. Жиі, басқару дереу түбегейлі дұрыс емес іс-шараға, кейін мұғалім мамандық талқылау көреді. Сабақтың талдау үздік жоқ артық аптықпай тыныш, тыныш ортада, сабақ соңында жасалады.

талдау барысында сабақтың аға оқытушы жүргізуге мұғалімі сұрай алады , сабақтың өзін-өзі сараптама ол сабақ барысында жасалған қандай қателіктер, мұғалімдер сәйкес, олар сәтті қандай аспектілері, бізге айтып.

бастап мұғалімдердің кәсіби тексеру сабақ талдау әлсіз тұстарын анықтау көмектеседі ғана емес, көмекшісі негізгі сабақ бару таралған себептерінің бірі қудаланады екенін ескере отырып оқыту әдістемесі, сонымен қатар проблемаларды шешу үшін жолдарын табу.

Сондықтан, сабақ туралы мұғалімнің пікірін тыңдап, зерттеулер директоры ең көп таралған, типтік мұғалімнің қателіктерін шешу үшін ұсыныстар мен ұсынымдар жасау үшін, мұғалімнің әңгімесін толықтыра алады. Осының бәрі мұғалімдердің кәсіби деңгейін арттыруға көмектеседі.

қорытындылар

сабақтар мектеп басшысы мұғалімі кіріңіз - жұмыс сәттері ретінде қарастырылуы тиіс ең жиі тексерулер бірі. аудит мұғалімнің кәсіби қасиеттерін, дұрыс пәнді үйрету тексерді және қызықты, оның қабілеті ретінде жеке соншалықты көп емес тексереді. Нәтижесінде, сабақ талдау аға оқытушысы, олардың пәнді оқыту бойынша қосымша кітаптар оқып, әріптестерін келуге, білім берудің жаңа әдістері мен нысандарын пайдалануға ұсынамыз, оқытушы қателерді түзету туралы кеңестер мен бірқатар ұсынымдар бере алады.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 kk.birmiss.com. Theme powered by WordPress.